logo2
SALON HI-FI & WIDEO Chillout Studio

 

Salon Chillout Studio został otwarty 17 lutego 2007. Zlokalizowany jest niemal naprzeciwko dawnego hotelu Forum, rzut kabelkiem od Wawelu. Z założenia jest to sklep niezależny, oferujący szeroką gamę produktów wielu firm od różnych dystrybutorów.

 

Salon Chillout Studio powstał z myślą wyjścia naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Chcemy, aby było to miejsce, w którym każdy będzie czuł się dobrze, a także będzie mógł liczyć na fachową poradę i dobranie sprzętu według indywidualnych potrzeb. Robimy to, co lubimy. Obcowanie na co dzień z muzyką prezentowaną na dobrym poziomie, to niewątpliwie ogromna przyjemność. Wiele osób już o tym wie, a tym, którzy jeszcze się o tym nie przekonali, chcemy dać możliwość wkroczenia w świat dobrego brzmienia i odczuwania emocji dobrze znanych audiofilom. Chcemy też przełamać stereotyp, że „dobrze” musi oznaczać „drogo”.

 

Nie zostawimy również bez opieki miłośników kina. Będzie można u nas zobaczyć obraz zarówno na ekranie plazmowym, LCD, TV z tylną projekcją jak i projektorze i wybrać coś dla siebie. Nasze doświadczenie i znajomość rynku audio-wideo pozwala na zaproponowanie produktów, które według nas wyróżniają się na tle szerokiej oferty wielu różnych firm. Jesteśmy sklepem niezależnym, co gwarantuje klientowi, że nie skupiamy się na ofercie jednego dystrybutora, lecz starannie dobieramy komponenty, które pasują do siebie optymalnie. Będziemy sukcesywnie poszerzać ofertę i starać się skupić nie tylko na znanych i sprawdzonych markach, ale i szukać nowych „perełek”.

 

Salon Chillout Studio składa się w tej chwili z części ekspozycyjnej oraz przyjemnej sali odsłuchowej o powierzchni około 20m2. Staraliśmy się w niej stworzyć warunki zbliżone do przeciętnego pomieszczenia w naszych polskich domach, a atmosferę uprzyjemnia dodatkowo ciepły, stary piec kaflowy. W przyszłości planujemy zaadoptować kolejne, większe pomieszczenie na salę odsłuchową, o powierzchni ponad 30m2.

 

GODZINY OTWARCIA:

Specjalnie dla klientów, którym ciężko wygospodarować czas w ciągu dnia, nasz salon w poniedziałki otwarty jest od godz. 14.00 do 21.00!

W pozostałe dni tygodnia od 10.00 do 18.00 i w sobotę od 10.00 do 14.00. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i uwagi ze strony naszych klientów.

 

OFERTA:


 

STEREO:

 

KINO DOMOWE:

 

 

 

KOLUMNY:

 

 

KABLE:


 

 

 

Zachęcamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej:

http://www.chilloutstudio.com

SZYBKI KONTAKT

  • Adres: ul. Na Ustroniu 3/2, Kraków
  • Telefon: 12 266 26 63
  • Email: biuro@chilloutstudio.com
  • Strona www: www.chilloutstudio.com

MAPA DOJAZDU