logo7
Indecity - Agencja Reklamowa

 

Grupa Indecity to inicjatywa ścisłej współpracy kilku wyspecjalizowanych firm oraz osób fizycznych założona w celu jak najbardziej kompleksowej obsługi klienta. W skład Grupy wchodzą m.in. agencja interaktywna Indecity, studio graficzne, studio nagrań oraz wielu partnerów outsourcingowych w postaci firm pozycjonerskich, copyrighterów, lektorów, drukarń cyfrowych i offsetowych oraz producentów reklam zewnętrznych.

Zajmujemy się tworzeniem i realizacją spójnych materiałów reklamowych począwszy od zaprojektowania logotypu, papieru firmowego i wizytówek po stworzenie serwisu internetowego, prezentacji multimedialnej, kasetonów świetlnych oraz tablic reklamowych, katalogów produktowych, ulotek, plakatów i folderów, do których zaprojektujemy grafikę, wymyślimy chwytne slogany, wykonamy zdjęcia lub skomponujemy podkład dźwiękowy a także wydrukujemy i dostarczymy na miejsce.

Dzięki doskonale wypracowanym metodom outsourcingowym jesteśmy w stanie zaoferować bardzo konkurencyjne ceny przy zachowaniu najwyższej jakości usług.

Działamy w oparciu o najnowsze technologie i światowe trendy a nasz zespół stanowią sami pasjonaci w swoich dziedzinach.

 

 

http://www.indecity.pl/

SZYBKI KONTAKT

  • Adres: Al. Pokoju 5/110, Kraków
  • Telefon: 12 619 76 38
  • Email: biuro@indecity.pl
  • Strona www: http://www.indecity.pl

MAPA DOJAZDU