logo16
I Love Pizza

 

Witamy w I Love Pizza!

 

Restauracja I Love Pizza rozpoczęła swoją działalność w 2011r. Nasz pierwszy lokal mieści się w Biertowicach (na trasie Kraków-Wadowice); drugi, otwarty zaledwie rok później w centrum Krakowa, na ul.Chopina 33.

Prawdziwie amerykański wystrój naszych restauracji sprawia, że każdy gość czuje się tutaj niezwykle. Smak naszych dań i aromat wyśmienitej pizzy na bazie własnej receptury dopełnia klimat panujący wewnątrz. 

W ofercie mamy aż 25 rodzajów pizz pod niezwykle intrygujacymi nazwami, które powinny się kojarzyć przede wszystkim z miłością dwojga osób. Bo co innego może się kryć pod nazwami takimi jak: "Pierwsze spotkanie", "Śniadanie do łóżka", "Niezapomniany pocałunek" czy "Obiad u teściowej" jak nie odpowiednio dobrana kombinacja sosów, serów i innych składników tworzących ze sobą idealny smak każdego romantycznego kawałka.

Jednak jeśli akurat nie mamy apetytu na "Wieczór kawalerski" czy "Weekend na wsi" proponujemy równie wyśmienite dania obiadowe. Tylko u nas tak bogaty wachlarz popularnych kotletów deVoillaile z różnorodnymi nadzieniami na ostro czy w śródziemnomorskim aromacie czosnku. Ponadto wiele innych zestawów z drobiu, a także ze schabu odpowiadających indywidualnym gustom i upodobaniom. Ogromnym uznaniem cieszą się także makarony, gdzie Penne Pomidoro w sosie z suszonych pomidorów bije rekordy popularności.

Nie mogłoby oczywiście zabraknąć prawdziwie zachodnich sałatek odpowiadających smakom amerykańskiej Florydy, Californii czy Nowego Yorku.

No i nie byłoby również amerykańskiej restauracji bez zestawów typu Strips&Wings, czyli piersi z kurczaka w tradycyjnie tworzonej przez nas panierce czy ognistych skrzydełek. 

Profesjonalna obsługa, indywidualne podejście, każde danie przygotowane z największą precyzją - to tylko niektóre nasze motta. Zatem zapraszamy do I love Pizza - niepowtarzalnej restauracji!

 

Godziny Otwarcia:

Pon - Czw.: 10:00 - 22:00

Pt.: 10:00 - 23:00

Sob.: 11:00 - 00:00

Niedz.: 11:00 - 21:00

 

MENU:

 

 Promocje w lokalu   (promocje nie łączą się)

 

 - Full Pizza = Płacisz raz, jesz ile chesz !    TYLKO 17,99 zł

  

 - Kupując dużą pizzę, drugą otrzymasz 25% taniej*

  *oferta dotyczy pizzy z tą samą lub mniejszą ilością składników

 

 - 20 % RABATU na PIZZĘ, Happy Hours !*

   *od poniedziałku do piątku od 10 do 12 !

 

 - Kupując dwie duże pizze, 10 skrzydełek otrzymasz gratis !

 

 


 

 

Promocje na dowóz   (promocje nie łączą się)

 

 - Kupując dużą pizze, drugą otrzymasz 20% taniej*

  *oferta dotyczy pizzy z tą samą lub mniejszą ilością składników.

 

 - Kupując dwie duże pizze, 10 skrzydełek otrzymasz gratis !

 

 - Do zamówenia powyżej 50 zł, 1L napoju otzrzymasz GRATIS !

 

 


 

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej:

www.lovepizza.pl

 

SZYBKI KONTAKT

  • Adres: Chopina 33, Kraków
  • Telefon: 667 01 01 01
  • Email: i_love_pizza@interia.pl
  • Strona www: www.lovepizza.pl

BRANŻE

MAPA DOJAZDU