logo20
Bei Jing. Tradycyjna restauracja chińska

Tradycyjna kuchnia chińska w Krakowie

 

Serdecznie witamy na stronie naszej restauracji. Bei Jing to połączenie restauracji azjatyckiej, baru wegetariańskiego i tradycyjnej polskiej kuchni domowej. Dokładamy wszelkich starań, by w naszym menu znalazły się potrawy zróżnicowane pod względem smaków i przede wszystkim cen. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie! O Państwa samopoczucie w lokalu zadba miła i wykwalifikowana obsługa.

 

zapraszamy:

Poniedziałek - Niedziela

11:00 - 22:00

 

 

Jedzenie chińskie – różnorodność i oryginalność


Kuchnia azjatycka charakteryzuje się przede wszystkim niezwykłą oryginalnością i różnorodnością smaków. Zaspokaja każde, nawet najbardziej wybredne gusta smakowe. Ma bardzo wiele odmian i długowieczną tradycję. W kuchni chińskiej wyróżnia się pięć głównych smaków: kwaśny, słodki, słony, gorzki i ostry, które łącząc się tworzą wyraziste kompozycje – prawdziwą ucztę dla podniebienia.

Kuchnia orientalna jest sztuką. Liczy wiele różnych potraw przyrządzanych na tysiące różnych sposobów. Skupia się nie tylko na smacznych i sycących daniach, ale także na sposobie ich przyrządzania i podania na talerzu. Dlatego równie ważny jak smak potraw jest sam proces przygotowania poszczególnych dań, który stanowi pewnego rodzaju ceremonię dla naszych kucharzy.

Przyjęcia okolicznościowe w oprawie orientu

Zajmujemy się również organizacją wszelkiego rodzaju przyjęć i imprez okolicznościowych w naszej restauracji m.in. urodzin, imienin, rocznic, chrzcin, imprez firmowych. Dla gości przygotowujemy specjalne menu oraz open bar chiński. Zapewniamy najwyższą jakość usług, wyśmienite dania i przekąski oraz niezapomniane wrażenia, które z pewnością zostaną w pamięci gości na długi czas.

 

Jeśli są Państwo zainteresowani zorganizowaniem przyjęcia w Bei Jing, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub osobistego.


SZYBKI KONTAKT

  • Adres: pl. Sikorskiego 1, Kraków
  • Telefon: 12 357 50 87
  • Email: xu-kai@wp.pl
  • Strona www: http://www.restauracjachinskakrakow.pl/

MAPA DOJAZDU